23.11. | Se zaledovanou nohou na stole.

23. listopadu 2010 v 14:33 | Go insane! |  Babbling.

Áhoj :), musím se pochlubit. Nebyly jsme poslední! Nebyly! Chápete to? 4. místo! Hůů :) Šikovný holky jsme.

Dobře, nebyly jsme nijak úžasný. Ale na to, že jsme se basketem zabývali 2 hodiny těláku, byl to výkon nadlidskej a my jsme se sebou právoplatně spokojený. Školu, která byla poslední, jsme porazily 17:2. Dokonce i holky, který to celý vyhrály, nás chválily jak nám to šlo (nejspíš si nás pamatujou z turnaje před dvěma rokama, kterej jsme dost seriózně prohrály "Děvčata, aspoň jeden koš jste sice dneska dát mohly, ale to nevadí, jsme gymnázium."). A je mi jedno, jestli to myslely vážně, poslouchalo se to hezky. Důležitější než to, jak jsme dopadly, je pro mě ale to, že mě basket začal bavit. Což je fakt divný, vzhledem k tomu, jak jsem ten sport vždycky nesnášela. Teď mi přijde v pohodě. Divný.
BaketballBohužel jsem se do toho v posledním zápase vžila natolik, že teď nemůžu došlápnout na pravou nohu. Při útoku jsem se ve skoku srazila s protihráčkou. Jí se nic nestalo, ale mně se při dopadu zvrtla noha. Domů mě dovez tělocvikář (a kupodivu jsem si s ním za tu chvilku celkem popovídala). Věděla jsem, že máme doma francouzký hole. Pak jsem si vzpoměla, že ve sklepě, kam vedou sice né moc dlouhý, ale schody. Uf. No, sjela jsem je po zadku, po jedný noze doskákala ke skříni a hole mám teď opřený o zeď vedle sebe. Nevím, jak to bude vypadat k večeru, ale nejspíš pojedu na rentgen. Snad to bude v pohodě, na prosinec mám plány a noha v sádře by mi je dost pokazila :/ Ale jsem pozitivní člověk, takže věřím, že nic horšího než výron to nebude :)

 No, napíšu úkol z matiky a jdu pro novej led. Mějte se tu :)


                                                                                                                 Go insane!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | Web | 23. listopadu 2010 v 15:40 | Reagovat

Tak to teda gratuluju, jste fakt šikovný. Ajaj, aby se den neobjevil bez zranění, tak snad to bude v pohodě ať můžeš své plány na prosinec uzkutečnit. :)

2 K. K. | Web | 23. listopadu 2010 v 15:41 | Reagovat

Jo a nic moc mi neni, jenom ta vyráška a to je vše. Ale nemůžu prostě nic dělat, :D štve mě to!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama