20.11. | It might be..

20. listopadu 2010 v 20:26 | Go insane! |  Babbling.
→ great/horrible? funny/boring? C'mon, who cares?

Whoohooo... Áhoj :]

V každým úvodním článku se sluší a patří říct něco o sobě. Tak fajn, taky se představím. Jsem obyčejná pubertální čtrnáctka, která nemá v ničem jasno, má svoje klady a ještě víc záporů, nějaký ty zájmy a oblíbený věci. Kdo chce vědět víc, časem doví se. Stačilo?
Nevěřím, že to opravdu dělám ale nejspíš už to tak bude. Už poněkolikátý si zakládám blog. Tentokrát od toho ale očekávám něco novýho. Lepšího? No. Mám v plánu blog využít jako vlastní deník, vykecávárnu a místo, kde si budu moct vylejvat hlavu*nemám ráda frázi "vylévat si srdíčko" Podle mě je všechno v hlavě a srdce jen orgán. Ale o tom někdy jindy :) bez toho, abych se bála, co mi kdo řekne na moje názory. Teda, samozřejmě, že mě to bude zajímat. Ale to už bude záležet na tom, jestli se vůbec někomu bude chtít ty moje šílený nesmysly číst. =)
Je to zvláštní. Už první cíl se mi moc nevyvedl - snaha o nějakej úvod vyšuměla a místo toho píšu o ničem. Ale co, tak to tu bude nejspíš pořád. A komu se to nelíbí, ať si jde koupit lízátko do Billy.
Další staro-nová věc je grafická úprava. Nebudu lhát, totálně jsem vyšla ze cviku a už jenom vymazání pár detailů ze záhlaví mi dělalo problém. Tak trochu doufám, že na designu záležet nebude, a půjde spíš o obsah tohohle blogdeníku. Kéž by.

Snad jsem řekla všechno, co jsem pro začátek chtěla :) Pěknej zbytek soboty přeje..
Jé! Přezdívka? Ještě nevím.. Něco co nemá s mým jménem nic společnýho, chci přeci jenom být tak trochu v anonymitě ;) Zatím to tedy bude nejspíš "Go insane!" ;]

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama